Vodné fajky

Očarilo vás kúzlo vodnej fajky a radi by ste si zadovážili svoju vlastnú? Alebo vám stará už dosluhuje a chceli by ste niečo nové? Ponúkame Vám vodné fajky z rôznych kútov sveta, či sa už jedná o tradičné z Egypta, moderné z Nemecka alebo supermoderné celosklenené vodné fajky z Turecka. Skladom máme širokú paletu vodných fajok rôznych veľkostí, materiálov a farieb a tak veríme, že si u nás každý nájde toho svojho favorita.

  • Vodné fajky Aladin patria medzi najpredávanejšie vodné fajky na našom trhu. Firma Aladin sídli v Nemecku, pričom ich vodné fajky sú vyrábané v Egypte, odkiaľ pochádza aj samotný majiteľ firmy. Prednosťou vodných fajok Aladin je vynikajúci pomer cena / kvalita, a to je dôvod, prečo si ich vyberá veľké množstvo fanúšikov z celého sveta. Voľbou značky Aladin dostanete za relatívne nízku cenu kvalitnú vodnú fajku s precízne spracovaným telom z nerezovej ocele, objemnou vázou s výbornou stabilitou a ostatným príslušenstvom, ktoré kvalitou za týmito časťami nijak nezaostáva.

  • Vodné fajky a príslušenstvo od spoločnosti AMY Deluxe sú na trhu už od roku 2007 a stále sa tešia mimoriadnej popularite. V ich portfóliu nájdete množstvo produktov, ktoré sú výnimočné najmä špecifickým dizajnom a viacerými inovatívnymi prvkami. Ak hľadáte tradičnú shishu v modernom prevedení alebo celkom "uletený kúsok" v podobe modelu Play M, naša ponuka vodných fajok AMY Deluxe Vás pravdepodobne veľmi poteší! 

  • Vodné fajky a príslušenstvo od nemeckej spoločnosti Kaya patria medzi obľúbené a vyhľadávané produkty nadšencov vodných fajok najmä v Európe. Vyznačujú sa precíznym spracovaním a kvalitou za priateľskú cenu. Špecifikáciou väčšiny moderných vodných fajok Kaya je masívna a stabilná váza s kovovým telom, ktoré je možné rozobrať na viacero dielov. Súčasťou balenia je väčšinou aj umývateľná silikónová hadica s obľúbenou rukoväťou Aluslim XL z eloxovaného hliníka. Vodné fajky Kaya spájajú eleganciu a pohodlné používanie, s dôrazom na precíznosť a kvalitu použitých materiálov. Počas svojho dlhoročného pôsobenia na trhu s vodnými fajkami už oslovili a potešili mnohých fajnšmekrov.

  • Oduman sú exkluzívne vodné fajky tureckej výroby, pričom ich sklenené časti sú „ručne fúkané“ a kovové časti sú vyrobené z ušľachtilej nerezovej ocele. Silikónové hadice Oduman sú 100% umývateľné. Spoločnosť Oduman poctivo pracuje na vývoji kvalitných vodných fajok a príslušenstva a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa môžu tešiť čoraz väčšej obľube.

  • MaShisha (MS) je významnou francúzskou značkou vodných fajok, pôsobiacou na trhu už od roku 2008. Ponúka rôzne modely vodných fajok a príslušenstva, s cieľom zabezpečiť kvalitný sortiment pre široké spektrum zákazníkov.

  • Mata Leon je nemecká spoločnosť, ktorá sa zaoberá produkciou moderných vodných fajok a príslušenstva s dôrazom na kvalitu a požiadavky súčasného trhu. Vodné fajky Mata Leon pozostávajú zo sklenenej vázy s optimálnym objemom a vynikajúcou stabilitou, precízne spracovaného kovového tela a silikónovej hadice s rozoberateľnou kovovou rukoväťou. Spojenie tela s vázou je realizované pomocou klik-systému alebo závitu, ktoré zaručujú pevnosť  a bezpečnosť. Balenie modelov Amboss navyše obsahuje aj keramickú korunku s komínovým mechanizmom, s ktorým nie je potrebné používať alobal. Zaujalo Vás to? Tak poďte vyskúšať vodnú fajku Mata Leon!

  • INVI Hookah je nemecká spoločnosť, ktorá sa zaoberá produkciou moderných vodných fajok a príslušenstva s dôrazom na kvalitu a zároveň so zachovaním priaznivej ceny. Vodné fajky INVI pozostávajú zo sklenenej vázy s optimálnym objemom a vynikajúcou stabilitou, precízne spracovaného kovového tela a silikónovej hadice Soft-Touch s rozoberateľnou kovovou rukoväťou. Balenie modelov INVI Reflexion obsahuje aj keramickú korunku s komínovým mechanizmom, s ktorým nie je potrebné používať alobal. Spojenie tela s vázou je realizované pomocou závitu, ktorý zaručuje pevnosť  a bezpečnosť. Chcete modernú a kvalitnú vodnú fajku za priaznivú cenu? Vyskúšajte značku Invi!

  • V tejto kategórii sa nachádzajú vodné fajky, ktoré sme väčšinou poskladali z komponentov rôznych značiek. Jednotlivé parametre, funkčnosť, výhody alebo nedostatky sú popísané jednotlivo u každej vodnej fajky

Tovar bol pridaný do zoznamu