Vodné fajky

Očarilo vás kúzlo vodnej fajky a radi by ste si zadovážili svoju vlastnú? Alebo vám stará už dosluhuje a chceli by ste niečo nové? Ponúkame Vám vodné fajky z rôznych kútov sveta, či sa už jedná o tradičné z Egypta, moderné z Nemecka alebo supermoderné celosklenené vodné fajky z Turecka. Skladom máme širokú paletu vodných fajok rôznych veľkostí, materiálov a farieb a tak veríme, že si u nás každý nájde toho svojho favorita.

  • Vodné fajky Aladin patria medzi najpredávanejšie vodné fajky na našom trhu. Firma Aladin sídli v Nemecku, pričom ich vodné fajky sú vyrábané v Egypte, odkiaľ pochádza aj samotný majiteľ firmy. Prednosťou vodných fajok Aladin je vynikajúci pomer cena / kvalita, a to je dôvod, prečo si ich vyberá veľké množstvo fanúšikov z celého sveta. Voľbou značky Aladin dostanete za relatívne nízku cenu kvalitnú vodnú fajku s precízne spracovaným telom z nerezovej ocele, objemnou vázou s výbornou stabilitou a ostatným príslušenstvom, ktoré kvalitou za týmito časťami nijak nezaostáva.

  • Vodné fajky a príslušenstvo od nemeckej spoločnosti Kaya patria medzi obľúbené a vyhľadávané produkty nadšencov vodných fajok najmä v Európe. Vyznačujú sa precíznym spracovaním a kvalitou za prijateľnú cenu. Špecifikáciou tradičných a zároveň moderných vodných fajok Kaya je masívne kovové telo, takisto masívna a stabilná váza a taktiež to, že telo je väčšinou možné rozobrať na viacero dielov. Spoločnosť Kaya vyrába aj celosklenené vodné fajky, ktoré okrem iného nájdete v našej ponuke tiež.

  • Oduman sú exkluzívne vodné fajky tureckej výroby, pričom ich sklenené časti sú „ručne fúkané“ a kovové časti sú vyrobené z ušľachtilej nerezovej ocele. Silikónové hadice Oduman sú 100% umývateľné. Spoločnosť Oduman poctivo pracuje na vývoji kvalitných vodných fajok a príslušenstva a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa môžu tešiť čoraz väčšej obľube.

  • Khalil Mamoon sú svetoznáme a mimoriadne vyhľadávané vodné fajky, ktoré sa dlhodobo zaraďujú medzi svetovú špičku medzi tradičnými vodnými fajkami. Ich prednosťou je najmä masívne mosadzné telo a ľahký ťah. Vodné fajky Khalil Maamoon pochádzajú z Egypta, kde sú dodnes vyrábané ručne a právom sa radia medzi najobľúbenejšie medzi tamojším ľudom.

  • V tejto kategórii ponúkame tradičné vodné fajky z krajín ako sú napríklad Egypt alebo Turecko, kde sa vodné fajky už stáročia tešia mimoriadnej obľube. Ponúkame Vám mimoriadne obľúbené egyptské značky Khalil Mamoon alebo Farida, vodné fajky tureckej produkcie El Nefes, prípadne iné podarené kúsky z krajín blízkeho východu. Ak ste zástancom tradičných dizajnov, veríme, že si z našej ponuky niečo vyberiete.

  • Narikela je vyššia trieda vodných fajok od spoločnosti Aladin, ktoré kvalitou nijak nezaostávajú medzi svetovou špičkou. Vodné fajky Narikela sa vyznačujú masívnou vázou s hrubým sklom a výbornou stabilitou a takisto masívnym telom z nerezovej ocele, na ktoré je možné pripojiť až štyri vývody na hadicu, ktoré sú súčasťou balenia. Samozrejmosťou je 100% premývateľná silikónová hadica s kovovou rukoväťou alebo precízne spracovaná „masta“ korunka. Narikela je vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prvotriednu kvalitu za prijateľnú cenu.

  • Spoločnosť MYA Saray je renomovaný výrobca kvalitných vodných fajok, ktoré sú populárne a rozšírené po celom svete. Často sú označovaní ako svetový líder v navrhovaní a výrobe kvalitných vodných fajok. Krásne a bezchybne funkčné vodné fajky sú podľa ich vlastných slov ich najväčším záväzkom. My sa budeme snažiť ponúkať vám tie najobľúbenejšie a najpredávanejšie typy z ich pestrej palety.

Tovar bol pridaný do zoznamu