Vodné fajky

Očarilo vás kúzlo vodnej fajky a radi by ste si zadovážili svoju vlastnú? Alebo vám stará už dosluhuje a chceli by ste niečo nové? Ponúkame Vám vodné fajky z rôznych kútov sveta, či sa už jedná o tradičné z Egypta, moderné z Nemecka alebo supermoderné celosklenené vodné fajky z Turecka. Skladom máme širokú paletu vodných fajok rôznych veľkostí, materiálov a farieb a tak veríme, že si u nás každý nájde toho svojho favorita.

  • Vodné fajky Aladin patria medzi najpredávanejšie vodné fajky na našom trhu. Firma Aladin sídli v Nemecku, pričom ich vodné fajky sú vyrábané v Egypte, odkiaľ pochádza aj samotný majiteľ firmy. Prednosťou vodných fajok Aladin je vynikajúci pomer cena / kvalita, a to je dôvod, prečo si ich vyberá veľké množstvo fanúšikov z celého sveta. Voľbou značky Aladin dostanete za relatívne nízku cenu kvalitnú vodnú fajku s precízne spracovaným telom z nerezovej ocele, objemnou vázou s výbornou stabilitou a ostatným príslušenstvom, ktoré kvalitou za týmito časťami nijak nezaostáva.

  • Vodné fajky a príslušenstvo od nemeckej spoločnosti Kaya patria medzi obľúbené a vyhľadávané produkty nadšencov vodných fajok najmä v Európe. Vyznačujú sa precíznym spracovaním a kvalitou za priateľskú cenu. Špecifikáciou väčšiny moderných vodných fajok Kaya je masívna a stabilná váza s kovovým telom, ktoré je možné rozobrať na viacero dielov. Súčasťou balenia je väčšinou aj umývateľná silikónová hadica s obľúbenou rukoväťou Aluslim XL z eloxovaného hliníka. Vodné fajky Kaya spájajú eleganciu a pohodlné používanie, s dôrazom na precíznosť a kvalitu použitých materiálov. Počas svojho dlhoročného pôsobenia na trhu s vodnými fajkami už oslovili a potešili mnohých fajnšmekrov.

  • INVI Hookah je nemecká spoločnosť, ktorá sa zaoberá produkciou moderných vodných fajok a príslušenstva s dôrazom na kvalitu a zároveň so zachovaním priaznivej ceny. Vodné fajky INVI pozostávajú zo sklenenej vázy s optimálnym objemom a vynikajúcou stabilitou, precízne spracovaného kovového tela a silikónovej hadice Soft-Touch s rozoberateľnou kovovou rukoväťou. Balenie modelov INVI Reflexion obsahuje aj keramickú korunku s komínovým mechanizmom, s ktorým nie je potrebné používať alobal. Spojenie tela s vázou je realizované pomocou závitu, ktorý zaručuje pevnosť  a bezpečnosť. Chcete modernú a kvalitnú vodnú fajku za priaznivú cenu? Vyskúšajte značku Invi!

  • Vodné fajky Black Pearl sú spojením elegancie a minimalistického dizajnu s použitím kvalitných materiálov. Pozostávajú zo sklenenej vázy s optimálnym objemom, masívneho a precízne spracovaného kovového tela, čiernej silikónovej hadice Soft-Touch s rukoväťou z eloxovaného hliníka a keramickej korunky Terrakotta. Soft-Touch je matná povrchová úprava silikónových hadíc, vďaka ktorej sú oproti bežným silikónovým hadiciam príjemnejšie na dotyk a zároveň aj elegantnejšie pôsobia. Korunku Terrakotta je možné používať s alobalom a takisto je kompatibilná s komínovými mechanizmami Hasan Pasha, Badcha a pod. Konštrukcia vodných fajok Black Pearl zabezpečuje výbornú stabilitu a vzhľadom k veľkosti ich odporúčame aj na cestovanie alebo častejšie prenášanie.

  • WD Hookah je nemecká spoločnosť, ktorá vyrába vysokokvalitné vodné fajky z ušľachtilej ocele. Pri výrobe vodných fajok používajú iba tie najlepšie materiály a pre dosiahnutie maximálnej presnosti venujú pozornosť každému kroku výrobného procesu. WD Hookah je dôležitým hráčom na trhu s modernými vodnými fajkami. Nech sa páči, presvedčte sa!

  • Oduman sú exkluzívne vodné fajky tureckej výroby, pričom ich sklenené časti sú „ručne fúkané“ a kovové časti sú vyrobené z ušľachtilej nerezovej ocele. Silikónové hadice Oduman sú 100% umývateľné. Spoločnosť Oduman poctivo pracuje na vývoji kvalitných vodných fajok a príslušenstva a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa môžu tešiť čoraz väčšej obľube.

  • MaShisha (MS) je významnou francúzskou značkou vodných fajok, pôsobiacou na trhu už od roku 2008. Ponúka rôzne modely vodných fajok a príslušenstva, s cieľom zabezpečiť kvalitný sortiment pre široké spektrum zákazníkov.

  • Spoločnosť MYA Saray je renomovaný výrobca kvalitných vodných fajok, ktoré sú populárne a rozšírené po celom svete. Často sú označovaní ako svetový líder v navrhovaní a výrobe kvalitných vodných fajok. Krásne a bezchybne funkčné vodné fajky sú podľa ich vlastných slov ich najväčším záväzkom. My sa budeme snažiť ponúkať vám tie najobľúbenejšie a najpredávanejšie typy z ich pestrej palety.

  • Khalil Mamoon sú svetoznáme a mimoriadne vyhľadávané vodné fajky, ktoré sa dlhodobo zaraďujú medzi svetovú špičku medzi tradičnými vodnými fajkami. Ich prednosťou je najmä masívne mosadzné telo a ľahký ťah. Vodné fajky Khalil Maamoon pochádzajú z Egypta, kde sú dodnes vyrábané ručne a právom sa radia medzi najobľúbenejšie medzi tamojším ľudom.

  • Narikela je vyššia trieda vodných fajok od spoločnosti Aladin, ktoré kvalitou nijak nezaostávajú medzi svetovou špičkou. Vodné fajky Narikela sa vyznačujú masívnou vázou s hrubým sklom a výbornou stabilitou a takisto masívnym telom z nerezovej ocele, na ktoré je možné pripojiť až štyri vývody na hadicu, ktoré sú súčasťou balenia. Samozrejmosťou je 100% premývateľná silikónová hadica s kovovou rukoväťou alebo precízne spracovaná „masta“ korunka. Narikela je vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prvotriednu kvalitu za prijateľnú cenu.

Tovar bol pridaný do zoznamu