Vodné fajky

Očarilo vás kúzlo vodnej fajky a radi by ste si zadovážili svoju vlastnú? Alebo vám stará už dosluhuje a chceli by ste niečo nové? Ponúkame Vám vodné fajky z rôznych kútov sveta, či sa už jedná o tradičné z Egypta, moderné z Nemecka alebo supermoderné celosklenené vodné fajky z Turecka. Skladom máme širokú paletu vodných fajok rôznych veľkostí, materiálov a farieb a tak veríme, že si u nás každý nájde toho svojho favorita.

  • Vodné fajky Aladin patria medzi najpredávanejšie vodné fajky na našom trhu. Firma Aladin sídli v Nemecku, pričom ich vodné fajky sú vyrábané v Egypte, odkiaľ pochádza aj samotný majiteľ firmy. Prednosťou vodných fajok Aladin je vynikajúci pomer cena / kvalita, a to je dôvod, prečo si ich vyberá veľké množstvo fanúšikov z celého sveta. Voľbou značky Aladin dostanete za relatívne nízku cenu kvalitnú vodnú fajku s precízne spracovaným telom z nerezovej ocele, objemnou vázou s výbornou stabilitou a ostatným príslušenstvom, ktoré kvalitou za týmito časťami nijak nezaostáva.

  • Spoločnosť MYA Saray je renomovaný výrobca kvalitných vodných fajok, ktoré sú populárne a rozšírené po celom svete. Často sú označovaní ako svetový líder v navrhovaní a výrobe kvalitných vodných fajok. Krásne a bezchybne funkčné vodné fajky sú podľa ich vlastných slov ich najväčším záväzkom. My sa budeme snažiť ponúkať vám tie najobľúbenejšie a najpredávanejšie typy z ich pestrej palety.

  • Oduman sú exkluzívne vodné fajky tureckej výroby, pričom ich sklenené časti sú „ručne fúkané“ a kovové časti sú vyrobené z ušľachtilej nerezovej ocele. Silikónové hadice Oduman sú 100% umývateľné. Spoločnosť Oduman poctivo pracuje na vývoji kvalitných vodných fajok a príslušenstva a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa môžu tešiť čoraz väčšej obľube.

  • Vodné fajky a príslušenstvo od nemeckej spoločnosti Kaya patria medzi obľúbené a vyhľadávané produkty nadšencov vodných fajok najmä v Európe. Vyznačujú sa precíznym spracovaním a kvalitou za prijateľnú cenu. Špecifikáciou tradičných a zároveň moderných vodných fajok Kaya je masívne kovové telo, takisto masívna a stabilná váza a taktiež to, že telo je väčšinou možné rozobrať na viacero dielov. Spoločnosť Kaya vyrába aj celosklenené vodné fajky, ktoré okrem iného nájdete v našej ponuke tiež.

  • Khalil Mamoon sú svetoznáme a mimoriadne vyhľadávané vodné fajky, ktoré sa dlhodobo zaraďujú medzi svetovú špičku medzi tradičnými vodnými fajkami. Ich prednosťou je najmä masívne mosadzné telo a ľahký ťah. Vodné fajky Khalil Maamoon pochádzajú z Egypta, kde sú dodnes vyrábané ručne a právom sa radia medzi najobľúbenejšie medzi tamojším ľudom.

  • Spoločnosť TopMark je tradičný egyptský výrobca vodných fajok, pričom ich vodné fajky sú najrozšírenejšie aj v samotnom Egypte. My vám okrem iných ponúkame aj exkluzívnu edíciu Brass, čo je vyššia rada oproti štandardným vodným fajkám TopMark. Upozorňujeme, že vodné fajky môžu mať v skutočnosti oproti fotografiám malé odchýlky, najmä čo sa týka tiel a vzorov na nich.

  • Farida sú svetoznáme a mimoriadne vyhľadávané vodné fajky, ktoré sa dlhodobo zaraďujú medzi svetovú špičku medzi tradičnými vodnými fajkami. Ich prednosťou je najmä masívne mosadzné telo a ľahký ťah. Vodné fajky Farida pochádzajú z Egypta, kde sú dodnes vyrábané ručne a právom sa radia medzi najobľúbenejšie medzi tamojším ľudom.

  • Narikela je vyššia trieda vodných fajok od spoločnosti Aladin, ktoré kvalitou nijak nezaostávajú medzi svetovou špičkou. Vodné fajky Narikela sa vyznačujú masívnou vázou s hrubým sklom a výbornou stabilitou a takisto masívnym telom z nerezovej ocele, na ktoré je možné pripojiť až štyri vývody na hadicu, ktoré sú súčasťou balenia. Samozrejmosťou je 100% premývateľná silikónová hadica s kovovou rukoväťou alebo precízne spracovaná „masta“ korunka. Narikela je vhodnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prvotriednu kvalitu za prijateľnú cenu.

  • Tahta sú kovovo-drevené telá na vodné fajky od tureckej spoločnosti El Nefes. Toto unikátne spojenie kovu s masívnym drevom, precízne spracovanie a použitie kvalitných materiálov si určite obľúbia nielen „vodnofajkoví“ fajnšmekri. A s českou Bohemian vázou to môže byť skutočne jedinečný a nádherný kúsok do Vašej zbierky.

Tovar bol pridaný do zoznamu