Kamienky & pasty

Máte radi citrusy, či skôr sladké ovocie v podobe višní alebo čučoriedok, prípadne chladivú mätu? Ponúkame Vám pestrú paletu rôznych príchutí beznikotínových náplní do vodnej fajky. Či si už vyberiete kamienky Shiazo alebo Ice Rockz, vaporizačnú pastu El Nefes Hookah Cream prípadne produkty značky Bigg, zážitok z vodnej fajky bude zakaždým jedinečný!

  • SHIAZO sú špeciálne pórovité kamienky zmiešané s melasou, z ktorých sa pri nahrievaní melasa odparuje. Shiazo kamienky neobsahujú nikotín ani žiadne návykové látky, pri ich vaporizácii nevzniká dym, ale ochutená hustá para. Kamienky Shiazo si už našli veľa priaznivcov, ktorí si pochvaľujú najmä jemnú chuť a hustý efekt pary. Dózičku s kamienkami odporúčame pred nakladaním chvíľku pretriasť a potom naložiť do korunky. Výhodou je možné opätovné použitie, pričom ku "odpareným" kamienkom je možné pridať ochutenú melasu, nechať nasiaknuť a použiť znovu. Ku kamienkom Shiazo odporúčame pre opätovné použitie pridať melasu 7 Elements alebo BIGG Mix, pričom príchuť melasy môže byť úplne iná ako pôvodná príchuť kamienkov, keďže po „odparení“ sú kamienky čisté (bez chuti).

  • El Nefes Hookah Cream je špeciálna pasta, určená na vaporizáciu vo vodnej fajke, ktorá sa teší čoraz väčšej obľube najmä pre výraznú vôňu a „dymivosť“. Túto pastu je možné použiť buď samostatne namiesto tabaku alebo kamienkov do vodnej fajky, prípadne ako doplnok pre zvýraznenie chuti a dymu. Zvlášť odporúčame použiť techniku natretia vnútra korunky pastou El Nefes Hookah Cream a do takto natretej korunky následne naložiť kamienky alebo tabak. Technika je vhodná na zvýraznenie dymu/pary, ale takisto aj na miešanie chutí.

  • Kamienky BIGG sú podobne ako Shiazo špeciálne pórovité kamienky, ktoré sa používajú na vaporizáciu vo vodnej fajke. My vám ponúkame čisté - neochutené BIGG kamienky, ku ktorým je potrebné pridať ochutenú melasu 7 Elements alebo BIGG Mix. Výhodou neochutených kamienkov BIGG je ekonomická stránka, nakoľko ich samotná hmotnosť je väčšia ako keby boli „namelasované“.  

  • BIGG perly sú špeciálnou technológiou vyrobené a melasou ochutené guľôčky od spoločnosti Aladin, u ktorých pri nahrievaní dochádza k odparovaniu melasy. BIGG perly neobsahujú nikotín ani žiadne návykové látky, pri ich vaporizácii nevzniká dym, ale ochutená hustá para, ktorá sa postupne čoraz viac uvoľňuje, a doba odparovania je oproti pariacim kamienkom o niečo dlhšia.

  • Kamienky Ice Rockz sú vyrobené inovatívnou technológiou, s použitím špeciálneho materiálu, melasy a aróm, pričom neobsahujú nikotín ani žiadne iné návykové látky. Tieto kamienky od spoločnosti Aladin sú obľúbené najmä kvôli tomu, že kombinácia použitých prvkov zabezpečuje perfektnú výdrž a intenzívnu, dlhotrvajúcu chuť.

  • Shaashii je špeciálny aromatizovaný prášok, ktorý zvýrazní chuť a takisto zaujímavo zafarbí vodu vo váze vodnej fajky. Do vázy s vodou stačí pridať 2-3 lyžičky prášku a následne premiešať. Čo sa týka zafarbenia vody vo váze, špeciálne to odporúčame pre číre vázy, prípadne pre sklenené vodné fajky Oduman alebo Kaya. 

Tovar bol pridaný do zoznamu