Melasy

Melasy pre vodné fajky sa používajú na miešanie s kamienkami do vodnej fajky alebo so suchým (neochuteným) tabakom na výrobu vlastnej zmesi do vodnej fajky. Takisto sa však môžu použiť na oživenie chuti a zvýraznenie dymivosti starších tabakov, prípadne na miešanie rôznych chutí.

  • Melasy Jeff's 7 Elements sa môžu použiť na miešanie s kamienkami do vodnej fajky alebo so suchým (neochuteným) tabakom, prípadne na oživenie chuti a dymivosti starších tabakov do vodnej fajky. Zaujímavou možnosťou je aj kombinovanie chutí, napríklad zmiešaním tabaku s príchuťou žltého melónu a mätovej melasy vznikne veľmi zaujímavá kombinácia, pričom fantázii sa medze nekladú.

  • Melasy BIGG Mix boli pôvodne zhotovené na miešanie s kamienkami do vodnej fajky, no môžu sa samozrejme použiť aj na miešanie so suchým (neochuteným) tabakom, prípadne na oživenie chuti a dymivosti starších tabakov do vodnej fajky. Pre tých, ktorí radi experimentujú je zaujímavou možnosťou kombinovanie rôznych chutí.

  • Neochutené melasy sa zvyknú používať na oživenie suchších tabakov, prípadne pre zvýšenie dymivosti. Suchší, resp. starší tabak stačí poliať čistou melasou alebo glycerínom, dobre premiešať, nechať aspoň hodinu pôsobiť a následne sa môže použiť. Pre zvýšenie dymivosti sa niekedy zvykne melasou pokvapkať tabak už naložený v korunke, pričom s použitím glycerínu je tento efekt ešte výraznejší.

Tovar bol pridaný do zoznamu