Príslušenstvo

V kategórii príslušenstvo nájdete mnohé druhy komponentov a doplnkov pre vodné fajky. Ak hľadáte novú korunku, lepšiu hadicu alebo ste sa rozhodli pre Heat Management Systém, nájdete to práve v tejto kategórii. Takisto sú tu rôzne tesnenia, hygienické náustky, čistiace prostriedky a mnohé ďalšie dôležité pomôcky pre správne, pohodlné a efektívne používanie Vašej vodnej fajky.

  • Rozbila sa Vám korunka a potrebujete novú? Alebo len chcete postúpiť so svojou shishou na vyšší level a zmena korunky je pre vás optimálne riešenie? Ponúkame vám pestrú paletu rôznych koruniek od jednoduchých klasík „s dierkami naspodku“, cez korunky vyrobené zo silikónu, až po prepracované vortexy a phunnely rozmanitých farieb.

  • V prípade, že Vám doslúžila pôvodná hadica, alebo sa vám už všetky príchute zdajú ako jedna, skladom máme širokú paletu, predovšetkým premývateľných hadíc, rôznych materiálov, dĺžok a farieb. Ak ste si nie istí, či daná hadica bude pasovať k vašej vodnej fajke, neváhajte nás kontaktovať.

  • V súčasnosti sú veľmi obľúbené silikónové hadice s rôznymi typmi rukovätí. Tento trend má svoje opodstatnenie najmä v tom, že silikónové hadice sú 100% premývateľné a prakticky v nich neostávajú žiadne pachy. V tejto kategórii nájdete elegantné sklenené, ľahučké drevené, praktické kovové prípadne špeciálne chladiace Ice Bazooka rukoväte.

  • V tejto kategórii sa nachádza tovar 2.akosti, väčšinou s nejakou vizuálnou závadou. Oproti štandardnej kvalite sú tieto produkty v zľave, ktorá závisí najmä od veľkosti, resp. rozsahu závady. Všetky produkty v tejto kategórii sú samozrejme plne funkčné.

Tovar bol pridaný do zoznamu