Korunky

Rozbila sa Vám korunka a potrebujete novú? Alebo len chcete postúpiť so svojou shishou na vyšší level a zmena korunky je pre vás optimálne riešenie? Ponúkame vám pestrú paletu rôznych koruniek od jednoduchých klasík „s dierkami naspodku“, cez korunky vyrobené zo silikónu, až po prepracované vortexy a phunnely rozmanitých farieb.

  • KS Appo sú elegantné korunky vyrobené z kameňa. Vzhľadom k použitému materiálu sa dobre nahrievajú a umožňujú efektívnejšie využitie náplne. Či už používate kamienky, pastu alebo tabak, korunky KS Appo sú vhodné pre všetky typy náplní. Veríme, že tieto korunky vyrobené priamo v Nemecku si obľúbia nielen vyznávači klasiky s dierkami naspodku. Precízne spracovanie a kvalitu koruniek KS Appo odporúčame vyskúšať.

  • Korunky Cascade Phunnel sa vyznačujú kvalitou a precíznym spracovaním. Ich špecifickým znakom je priehradka naprieč otvorom, ktorá zabraňuje upchatie otvoru alobalom. Korunky Cascade sú pomerne široké a oproti iným korunkám plytšie, vďaka čomu vodné fajka chutí intenzívnejšie. Odporúčame ich najmä pod mechanizmy HMS (Heat Management System), čo však samozrejme nie je podmienkou pre ich plnohodnotné využívanie.

  • Oduman je obľúbený turecký producent moderných vodných fajok a príslušenstva. V tejto kategórii nájdete korunky phunnel tejto značky, ktoré sa výborne hodia najmä pod ich HMS Oduman Ignis.

  • Saphire sú populárne a zároveň kvalitné korunky, vyrábané výhradne v Nemecku. Vyrábajú sa z vysokokvalitnej hliny, zabezpečujú výbornú distribúciu tepla a takisto ľahký ťah.

Tovar bol pridaný do zoznamu