Korunky

Rozbila sa Vám korunka a potrebujete novú? Alebo len chcete postúpiť so svojou shishou na vyšší level a zmena korunky je pre vás optimálne riešenie? Ponúkame vám pestrú paletu rôznych koruniek od jednoduchých klasík „s dierkami naspodku“, cez korunky vyrobené zo silikónu, až po prepracované vortexy a phunnely rozmanitých farieb.

  • KS Original sú elegantné kamenné korunky na vodnú fajku, ručne vyrábané priamo v Nemecku. Vzhľadom k použitému materiálu sa dobre nahrievajú a umožňujú efektívnejšie využitie náplne. Či už používate tabak, kamienky alebo pastu do vodnej fajky, korunky KS Original sú vhodné pre všetky typy náplní. Precízne spracovanie, kvalitu a dlhú životnosť nemeckých koruniek KS Original odporúčame vyskúšať.

  • Saphire je nemecká značka koruniek na vodné fajky, ktorá sa už niekoľko rokov teší zo svojej popularity. Vo svojom portfóliu má viacero typov koruniek. Medzi najpopulárnejšie azda patria korunky phunnel a No.5, ktoré zabraňujú pretekaniu melasy do vázy vodnej fajky. Na trhu je už aj nová edícia týchto koruniek s označením Prime, ktoré sú perfektne prispôsobené pod mechanizmy HMS. Toto je dosiahnuté drážkou po obvode, ktorá chráni pred skĺznutím mechanizmu z korunky a zaisťuje tak lepšiu stabilitu a bezpečnosť. Pre väčší objem tabaku alebo kamienkov do vodnej fajky odporúčame korunku Power Bowl a pre tých, ktorí chcú vysokú výdatnosť s použitím minimálneho množstva tabaku je zase k dispozícii korunka Hot Shot RT. Korunky Saphire sú vyrábané z vysokokvalitnej keramiky a vďaka tomu majú výbornú tepelnú vodivosť. Ich originálny dizajn a jedinečné farebné prevedenia dokážu prakticky okamžite upútať pozornosť nejedného fajnšmekra. Hľadáte vysokokvalitnú, precízne spracovanú korunku vyrobenú v "európskej Mekke" vodných fajok? Skúste siahnuť po nemeckej značke Saphire!

  • Cascade sú populárne keramické korunky na vodnú fajku od španielskej spoločnosti Hispacachimba. Sú výnimočné najmä tým, že sú plytšie, vďaka čomu sa dajú dosiahnuť "parádne oblaky" aj pri použití menšieho množstva náplne. Odporúčame ich najmä pod mechanizmy HMS, čo však samozrejme nie je podmienkou pre ich plnohodnotné využívanie, keďže veľmi dobre fungujú aj s alobalom. Ich špecifickým znakom je prepážka naprieč otvorom, ktorá zabraňuje upchatie otvoru alobalom. Korunky na vodnú fajku Cascade veľmi dobre pasujú pod Oduman Ignis, Pulse, Kefo Magma aj ďalšie iné HMS. Ak hľadáte dizajnovú, perfektne funkčnú keramickú korunku pre vašu vodnú fajku, skúste si vybrať z pestrej palety španielskych koruniek Cascade!

  • Oduman je obľúbený turecký producent moderných vodných fajok a príslušenstva. V tejto kategórii nájdete korunky phunnel tejto značky, ktoré sa výborne hodia najmä pod ich HMS Oduman Ignis.

Tovar bol pridaný do zoznamu