Hadice

V prípade, že Vám doslúžila pôvodná hadica, alebo sa vám už všetky príchute zdajú ako jedna, skladom máme širokú paletu, predovšetkým premývateľných hadíc, rôznych materiálov, dĺžok a farieb. Ak ste si nie istí, či daná hadica bude pasovať k vašej vodnej fajke, neváhajte nás kontaktovať.

  • Silikónové hadice pre vodné fajky sú v súčasnosti veľmi populárne. Je to najmä vďaka tomu, že v nich ostáva minimálny pach, jednoducho sa čistia a majú veľmi dlhú, takmer "nekonečnú" výdrž. Ponúkame pestrú paletu silikónových hadíc rôznych farieb a prevedení. Ku samotnej silikónovej hadici odporúčame dokúpiť rukoväť a konektor na pripojenie do vodnej fajky. Všetky silikónové hadice, rukoväte aj konektory z našej ponuky sú vzájomne kompatibilné.

  • V súčasnosti sú veľmi obľúbené silikónové hadice s rôznymi typmi rukovätí. Tento trend má svoje opodstatnenie najmä v tom, že silikónové hadice sú 100% premývateľné a prakticky v nich neostávajú žiadne pachy. V tejto kategórii nájdete elegantné sklenené, ľahučké drevené, praktické kovové prípadne špeciálne chladiace Ice Bazooka rukoväte.

Tovar bol pridaný do zoznamu