Príslušenstvo

V kategórii príslušenstvo nájdete mnohé druhy komponentov a doplnkov pre vodné fajky. Ak hľadáte populárny mechanizmus HMS, rôzne tesnenia, hygienické náustky, čistiace prostriedky a mnohé ďalšie dôležité pomôcky pre správne, pohodlné a efektívne používanie Vašej vodnej fajky, toto je tá správna kategória.

  • Heat Management System (HMS) je názov pre mechanizmus, s ktorým nie je potrebné používať alobal na korunku a takisto ani tarbuš. HMS sú vhodné najmä pre kokosové uhlíky, vzhľadom k vyššej výhrevnosti tohto typu uhlíkov. Fajčenie s mechanizmom HMS je čistejšie, nakoľko popol z uhlíkov nepadá na tabak, ktorý sa zohrieva len teplotou nahriateho kovu.

  • Ponúkame Vám niekoľko typov rôznych rozpaľovačov na pohodlné rozžeravenie uhlíkov do vodnej fajky. Tryskové zapaľovače odporúčame najmä na rozpaľovanie rýchlozápalných uhlíkov, pričom pre kokosové uhlíky do vodnej fajky sú vhodnejšie výkonnejšie zdroje tepla ako plynový horák, elektrický rozpaľovač, resp. platnička.

  • Tarbuš je praktická pomôcka, ktorá jednak chráni korunku pred vetrom v exteriéri, ale takisto uchováva teplotu uhlíkov pri fajčení v miestnosti. Tarbuš je vhodné použiť na začiatku, pre rýchlejšie „rozbehnutie“ vodnej fajky, ale takisto aj v závere, keď sú uhlíky už podstatne menšie. Vtedy korunku zakryjeme a vodná fajka akoby „chytí druhý dych“.

  • Nosiče na uhlíky slúžia na jednoduchý a bezpečný prenos rozpálených uhlíkov od zdroja tepla až ku vodnej fajke. Zároveň je možné ich využiť ako priestor pre bezpečné vyhasnutie tlejúcich uhlíkov. Nosiče na uhlíky ocenia najmä fanúšikovia kokosových uhlíkov do vodnej fajky. Odporúčame ich predovšetkým pre čajovne, shisha-bary a iné prevádzky s vodnými fajkami.

  • Kliešte na uhlíky slúžia na jednoduché uchopenie a manipuláciu so všetkými typmi uhlíkov do vodnej fajky. V ponuke máme rôzne modely a veľkosti klieští, od úplne najmenších až po „maxi“ 30cm kliešte.

  • Máte vodnú fajku s jednou hadicou a chceli by ste k nej pripojiť ďalšiu? Väčšina vodných fajok má na protiľahlej strane výstupu na hadicu ventil, ktorý je možné vymeniť za výstup (adaptér) na pripojenie ďalšej hadice. Niekedy nastáva aj opačný prípad. Napríklad môžete mať 2-hadicovú až 4-hadicovú vodnú fajku Aladin a chceli by ste si znížiť počet výstupov. Vtedy je možné existujúci výstup na hadicu vymeniť za ventil. Aj keď principiálne to konkrétne u vodných fajok Aladin funguje aj s výstupmi na hadicu (obsahujú samoupchávací mechanizmus - guľôčku), s ventilmi predsa len vodná fajka vyzerá estetickejšie. V ponuke máme rôzne značky a typy daných komponentov, stačí si vybrať ten správny.

  • Rozbila sa vám nešťastnou náhodou váza a potrebujete novú? Skúste si vybrať z našej ponuky, a v prípade, že aktuálne nemáme pre vás vhodný typ, kontaktujte nás a budeme sa snažiť nájsť nejaké riešenie.

  • V tejto kategórii sa nachádza tovar 2.akosti, väčšinou s nejakou vizuálnou závadou. Oproti štandardnej kvalite sú tieto produkty v zľave, ktorá závisí najmä od veľkosti, resp. rozsahu závady. Všetky produkty v tejto kategórii sú samozrejme plne funkčné.

Tovar bol pridaný do zoznamu