Príslušenstvo

V kategórii príslušenstvo nájdete mnohé druhy komponentov a doplnkov pre vodné fajky. Ak hľadáte populárny mechanizmus HMS, rôzne tesnenia, hygienické náustky, čistiace prostriedky a mnohé ďalšie dôležité pomôcky pre správne, pohodlné a efektívne používanie Vašej vodnej fajky, toto je tá správna kategória.

  • Heat Management System (HMS) je názov pre mechanizmus, s ktorým nie je potrebné používať alobal na korunku a takisto ani tarbuš. HMS sú vhodné najmä pre kokosové uhlíky, vzhľadom k vyššej výhrevnosti tohto typu uhlíkov. Fajčenie s mechanizmom HMS je čistejšie, nakoľko popol z uhlíkov nepadá na tabak, ktorý sa zohrieva len teplotou nahriateho kovu.

  • Tarbuš je praktická pomôcka, ktorá jednak chráni korunku pred vetrom v exteriéri, ale takisto uchováva teplotu uhlíkov pri fajčení v miestnosti. Tarbuš je vhodné použiť na začiatku, pre rýchlejšie „rozbehnutie“ vodnej fajky, ale takisto aj v závere, keď sú uhlíky už podstatne menšie. Vtedy korunku zakryjeme a vodná fajka akoby „chytí druhý dych“.

  • Máte vodnú fajku s jednou hadicou a chceli by ste k nej pripojiť ďalšiu? Väčšina vodných fajok má na protiľahlej strane výstupu na hadicu ventil, ktorý je možné vymeniť za výstup (adaptér) na pripojenie ďalšej hadice. Niekedy nastáva aj opačný prípad. Napríklad môžete mať 2-hadicovú až 4-hadicovú vodnú fajku Aladin a chceli by ste si znížiť počet výstupov. Vtedy je možné existujúci výstup na hadicu vymeniť za ventil. Aj keď principiálne to konkrétne u vodných fajok Aladin funguje aj s výstupmi na hadicu (obsahujú samoupchávací mechanizmus - guľôčku), s ventilmi predsa len vodná fajka vyzerá estetickejšie. V ponuke máme rôzne značky a typy daných komponentov, stačí si vybrať ten správny.

  • Rozbila sa vám nešťastnou náhodou váza a potrebujete novú? Skúste si vybrať z našej ponuky, a v prípade, že aktuálne nemáme pre vás vhodný typ, kontaktujte nás a budeme sa snažiť nájsť nejaké riešenie.

  • V tejto kategórii sa nachádza tovar 2.akosti, väčšinou s nejakou vizuálnou závadou. Oproti štandardnej kvalite sú tieto produkty v zľave, ktorá závisí najmä od veľkosti, resp. rozsahu závady. Všetky produkty v tejto kategórii sú samozrejme plne funkčné.

Tovar bol pridaný do zoznamu