Informácie pre zákazníkov

Prečo nakupovať u nás?

Od začiatku sa snažíme riadiť heslom náš zákazník - náš partner. Zakladáme si na tom, aby nakupovanie v našom e-shope bolo pre Vás čo najpríjemnejšie. Našou prioritou je vaša spokojnosť po všetkých stránkach, pričom každý pozitívny ohlas je pre nás nesmiernym pocitom zadosťučinenia.

Garancia najlepšej ceny

Garantujeme Vám najnižšiu cenu na česko-slovenskom trhu. Pokiaľ nájdete u iného registrovaného predajcu cenu nižšiu ako u nás, neváhajte nás kontaktovať a radi vám ponúkneme cenu ešte nižšiu.

V prípade záujmu o zníženie ceny na základe konkurenčnej ponuky je nutné si túto cenu dohodnúť s predávajúcim vopred (pred odoslaním objednávky). Spätná úprava ceny bohužiaľ nie je možná.

Garancia najnižšej ceny platí pre celý sortiment, vrátane akciového tovaru, a vzťahuje sa na ceny v maloobchodných predajniach a maloobchodných internetových predajcov na Slovensku a takisto v Českej republike, pričom sa nesmie jednať o ponuku, pri ktorej predajca likviduje prevádzku.

Overenie konkurenčnej ceny sa samozrejme budeme snažiť vybaviť v čo najkratšom čase.

Doručenie do 24 hodín

Garantujeme Vám doručenie tovaru nasledujúci pracovný deň od odoslania zásielky. To znamená, že napríklad v pondelok vytvoríte objednávku, v utorok to odošleme a v stredu vám bude doručená, prípadne uložená na pošte.

Samozrejme sa veľakrát stáva, že zásielka je odoslaná ešte v deň vytvorenia objednávky, nakoľko spokojnosť zákazníkov s našimi službami je našou prioritou. A ak sa odoslanie zásielky z určitého dôvodu predĺži, budete o tomto zdržaní včas informovaní.

Poštovné zadarmo

Všetky objednávky nad 70,- euro Vám doručíme zadarmo! Samozrejme si môžete vybrať, či vám zásielka bude doručená priamo domov alebo na poštu.

V prípade, že budete chcieť ušetriť aj poplatok za dobierku, stačí objednávku zaplatiť bankovým prevodom. A ak by sa vám nechcelo čakať, kým bude platba pripísaná na náš účet, jednoducho nám stačí poslať výpis zrealizovanej platby.

Základný návod na použitie vodnej fajky

Vodná fajka

Vázu vodnej fajky naplňte vodou tak , aby spodná časť kovového tela (rúrka) bola asi 2-3 cm pod hladinou.

Položte tesnenie na hrdlo vázy a zasuňte kovovú časť (telo) vodnej fajky do nádoby. V prípade, že má telo a váza závit, spojte tieto dva komponenty zakrútením.

Do výstupu na hadicu kovového tela vodnej fajky zasuňte tesnenie a hadicu tak, aby bol spoj dobre utesnený. Tesnosť vodnej fajky vyskúšate tak, že otvor vrchnej časti upcháte palcom a súčasne potiahnete z hadice, pričom pri správnej tesnosti by ste nemali nasávať vzduch.

Tabak, prípadne kamienky alebo inú náplň nasypte do korunky tak, aby boli pár milimetrov pod jej okrajom a nedotýkali sa kovového sitka (alobalu). Zmes jemne pritlačte, ale tak, aby ste neupchali otvory v korunke.

Hornú časť korunky s tabakom (alebo inou náplňou) prikryte alobalom. Ihlou, alebo iným ostrým predmetom urobte do alobalu dierky. V prípade, že používate sitko, tak ho stačí len položiť na korunku.

Na vrch kovového tela vodnej fajky položte kovový tanierik, tesnenie a opatrne nasuňte pripravenú keramickú korunku.

Rozpáľte uhlík a položte na alobal. Korunku môžete zakryť kovovým krytom (tarbušom), ktorý lepšie udržiava teplotu pri horení uhlíka, prípadne slúži ako ochrana pred vetrom. Odporúčame pár minút počkať, aby sa korunka teplotou uhlíka zahriala.

Vodná fajka je pripravená na použitie. Cez hadicu na začiatku niekoľkokrát silnejšie potiahnite. Pri používaní fajky viacerými osobami odporúčame používať hygienické náustky.