Uhlíky do vodnej fajky Fast Coco 6 ks
Fast Coco 6 ks Zväčšiť

Uhlíky do vodnej fajky Fast Coco 6 ks

Špeciálne kokosové uhlíky Fast Coco s rýchlym rozpaľovaním.

Produkt je skladom

Cena bez DPH:
0,75 €
Cena:
0,90 €

Detaily

Fast Coco sú kokosové uhlíky španielskej produkcie, ktoré sú vyrábané z kokosového prášku dovážaného z Indonézie. Čím sú výnimočné? Ako už napovedá samotný názov, ich rozpaľovanie je oproti bežným kokosovým uhlíkom podstatne rýchlejšie. Rozpálenie trvá približne 1 minútu a podarí sa vám to aj s obyčajným zapaľovačom. Fast Coco sú ideálnym riešením pre tých, ktorí preferujú kokosové uhlíky a zároveň si chcú zjednodušiť prípravu vodnej fajky tam, kde to podmienky na rozpálenie bežných kokosových uhlíkov neumožňujú. Fast Coco tlejú pomaly, majú vysokú výhrevnosť, nízky zvyškový popol a takisto minimálny vedľajší zápach. Sú vhodné na všetky typy prípravy korunky vodnej fajky, či už tradične s alobalom, s komínovými mechanizmami Badcha, Hasan Pasha alebo čoraz viac populárnymi systémami HMS (Kefo Magma, Oduman Ignis Revo, Pulse a pod.)

Návod na použitie: Uhlík uchopíme do klieští a pripálime pomocou zapaľovača. Uhlík pri zapálení začne praskať a akonáhle praskanie skončí, je pripravený na použitie.

Pri rozpaľovaní a práci so žeravými uhlíkmi odporúčame vzhľadom k bezpečnosti manipulovať s ochrannými rukavicami a jedine pomocou klieští na uhlíky. Uchovávajte mimo dosahu iných horľavých materiálov, vždy dbajte na maximálnu bezpečnosť a držte mimo dosahu detí!

Počet uhlíkov v balení [ks]6
Veľkosť / priemer [mm]26 x 26 x 20
Obsahujú rýchlozápalnú zmesáno
Materiálkokos
ZnačkaFast Coco
Krajina pôvoduŠpanielsko

Príslušenstvo